XXII Niedziela Zwykła
01.09.2019 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i smutna rocznica wybuchu II wojny światowej. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę, jak i na konto bankowe parafii.
2. Dzieci i młodzież rozpoczyna Nowy Rok szkolny w poniedziałek – 02.09.2019 r. Na jego rozpoczęcie na godz. 8.00 rano zapraszamy na Mszę Świętą dzieci  i młodzież Szkoły Podstawowej w Trzcianie wraz z Rodzicami, Wychowawcami, Pracownikami, a także Przedszkolaków i Szkołę Muzyczną. O godz. 9.00 będzie Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla młodzieży, Rodziców i Nauczycieli Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie.
3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie z Kandytami do Bierzmowania.
4. W środę po Mszy św. Nowennie i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Nowennie spotkanie Caritasu. W czwartek spotkanie po Mszy Św. z Ministrantami, Lektorami i Animatorami.
5. Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych pojedziemy: Ks. Proboszcz o godz. 8.15 a Ks. Wikariusze po godz. 13.30. W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie KSM-u i Oazy.
6. W niedziele Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na każdej Mszy Św. poświęcenie ziarna na zasiew.
7. W sobotę o godz. 18.00 Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie.
8. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby kościoła. Spotkanie z Radą Parafialną o godz. 17.00 na Plebanii.
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 39 do nr 47.
10. 5 października br. Parafia organizuje Pielgrzymkę autokarową do Częstochowy, Jędrzejowa, Górki Przeprośnej, Koziogłówki i Mzyki. Koszt 80 zł. Zapisy w Zakrystii.