XXI Niedziela Zwykła
25.08.2019 r.

1. Bardzo serdecznie witamy nowego wikariusza w naszej wspólnocie parafialnej Ks. mgr Mateusza Pęcherka i życzymy obfitości łask i dobrej współpracy w pracy duszpasterskiej.
Dzisiaj Dożynki Diecezjalne o godz. 12.00 - modlitwy dziękczynne za plony i o błogosławieństwo Boże dla rolników.
2. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej;
we wtorek WSP Św. Moniki;
w środę WSP Św. Augustyna;
w czwartek Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela;
w niedziele WSP. Bł. Bronisławy i smutna rocznica wybuchu II Wojny Światowej.
W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
3. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 26 b do nr 37.
5. Dzieci i młodzież rozpoczyna Nowy Rok szkolny w poniedziałek – 2 września 2019 r. Na jego rozpoczęcie na godz. 8.00 rano zapraszamy na Mszę Świętą dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej w Trzcianie wraz z Rodzicami, Wychowawcami, Pracownikami, a także Przedszkolaków i Szkołę Muzyczną.
O godz. 9.00 będzie Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla młodzieży, Rodziców i Nauczycieli Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie.