XVIII Niedziela Zwykła - Odpust Parafialny
03.08.2019 r.

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny ku czci Św. Wawrzyńca. Składka na potrzeby diecezji i naszej Parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na tace i konto bankowe. Kazania i uroczystą sumę będzie sprawował Ks. dr Paweł Koleśnikowicz. Bóg zapłać za trud i posługę w naszej Parafii.
2. Wspomnienia liturgiczne:
we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego;
we czwartek WSP. Św. Dominika;
w piątek święto Św. Teresy Bernadety od Krzyża (Edyty Stain);
w sobote święto Św. Wawrzyńca Diak M.
W piątek przed Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego; w niedzielę Odpust parafialny w Rzeszowie osiedle w Bziance ku czci Św. Maksymiliana Kolbego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 456 do końca numerów naszej Parafii i Ci, którzy nie dali rady w obowiązującej kolejce.
4. Za ławkami są do nabycia: książka o Św. Wawrzyńcu i Album Jubileuszowy.
5. Zapraszamy od godz. 15-ej na Spotkanie Rodzin, a od 18-ej na zabawę taneczną przy Plebani.
6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Odpuście Parafialnym. Szczególnym podziękowaniem ogarniamy sponsorów i wszystkich zaangażowanych w prace czy to w kościele, czy na cmentarzu, czy przy Plebani, Paniom z Rady Liturgicznej, Strażakom z OSP Trzciana, Chórowi „Cantus”, LSO, właścicielom Piekarni „Marzenie” i właścicielom Restauracji „Pod Platanem” – Serdeczne Bóg Zapłać. Właściciele Piekarni „Marzenie” bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w jakikolwiek sposób po pożarze. Są bardzo wdzięczni za okazane serce i pomoc. Dziękujemy tym wszystkim Parafianom oraz miłym Gościom, którym głęboko leży na sercu dobro wspólne naszej wspólnoty parafialnej trzcińskiej - Bóg Zapłać. Niech Bóg błogosławi, a nasz Patron Św. Wawrzyniec wyprasza potrzebne łaskami.