XV Niedziela Zwykła
14.07.2019 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca i składka inwestycyjna na odnowę żyrandoli w naszym kościele. Bóg zapłać za składane ofiary. Koszt odnowy jednego żyrandola ok. 6 tyś.
2. W poniedziałek WSP. Św. Bonawentury; we wtorek WSP. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel; w sobotę WSP. Św. Czesława.
3. W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja. W piątek przed Mszami Świętymi Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W przyszłą niedzielę modlitwy za kierowców po Mszach Św. i poświęcenie pojazdów. Zbiórka do puszki jako pomoc misjonarzom – Niva Polska. Bóg zapłać za ofiary.
5. W sobotę o godz. 5.00 wyjazd na pielgrzymkę do Czermnej z przystanku autobusowego przy Szkolę Podstawowej. Do poniedziałku proszę uzupełnić dane.
W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie przed pielgrzymkowe do Lublina. Są jeszcze wolne miejsca.
6. W poniedziałek 22 lipca wypada dzień naszej parafialnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą codziennie przeprowadza każda parafia diecezji rzeszowskiej modląc się o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, w intencji Ojczyzny, parafii, wszystkich rodzin, o powołania do stanu duchownego i w licznych intencjach osobistych. Zapraszamy jak najliczniej na godz. 16.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja każdego z nas. O godz.18.00 zakończenie adoracji i Msza Św.
Zachęcamy, aby przez cały dzień wyciszyć się wewnętrznie i modlić się indywidualnie w rodzinach, w naszych domach.
7. Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 400 do nr 411.
Zbliża się nasz parafialny odpust Św. Wawrzyńca. W tym roku obchodzić go będziemy - 4 sierpnia.

OGŁOSZENIE

W związku z dużą liczbą młodzieży, która nie została zakwalifikowana do zamieszkania w internacie szkolnym w roku 2019/2020, Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno – Weterynaryjnych w Trzcianie zwraca się do mieszkańców Trzciany z następującą prośbą.

Jeżeli dysponujecie Państwo wolnymi miejscami noclegowymi, w których chcielibyście zakwaterować uczniów naszej szkoły, bardzo proszę o poinformowanie o tym fakcie dyrekcję szkoły.

Informację można przekazać osobiście lub telefonicznie do sekretariatu szkoły.

Tel. kontaktowy : (17) 8514077