XIV Niedziela Zwykła
07.07.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych po sumie. Składka na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary.
2. W poniedziałek WSP. Św. Jana z Dukli; w czwartek święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy; w piątek Św. Brunona; w sobotę WSP. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta .
3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja.
4. W piątek przed Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. 20 lipca (sobota) Pielgrzymka do Czermnej Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd z przystanku koło Szkoły Podstawowej godz. 5.00. Zapisy i uzupełnienie danych w Zakrystii.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 386 do nr 399.
7. Zapisy na Pieszą Pielgrzymka do Częstochowy w Centrum OO. Bernardynów w Rzeszowie i u Ks. Łukasza w Przybyszówce.