XII niedziela zwykła
23.06.2019 r.

1. Dziś odpust w Bratkowicach.
2. Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela; w czwartek WSP. NMP Nieustającej Pomocy i zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i ziół oraz łogosławieństwo dzieci; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu; w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na tzw. „Świętopietrze” – Bóg zapłać za ofiary..
3. W niedzielę zakończenie miesiąca czerwca i Nabożeństw czerwcowych.
4. W tym tygodniu Msze Św. rano i wieczorem i tak będzie w miesiącu lipcu.
5. W środę po Mszy Świętej wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja.
6. 7 lipca 2019 o godz. 7.20 z pod kościoła naszego wyruszy Pielgrzymka Piesza do Niechobrza.
7. Kancelaria parafialna będzie czynna normalnie przez wakacje od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
8. Zachęcamy do zapisywania się na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Św. Jana z Dukli przez kolejne trzy niedziele, w Bernadyjskim Centrum w Rzeszowie, a do Grupy Św. Urszuli u Ks. Łukasza Tel. 691648355. Zachęcamy do udziału.
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 354 do nr 373.
10. Bardzo prosimy nie wyrzucać śmieci własnych i z budowy na śmietnik. Pana, który przywiózł 8 worków styropianu i dwa krzesła plastikowe oraz butelki po alkoholu proszę o zabranie z powrotem do siebie. Proszę tak już nigdy nie robić i uśmiechnąć się przynajmniej do kamery. Do środy tj. 26.06.2019 daję czas na zabranie śmieci.