Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
09.06.2019 r.

1. W dzisiejszą Uroczystość prosimy Ducha Świętego o potrzebne dary i owoce do dobrego, chrześcijańskiego życia dla nas i naszego Bp Jana Wątroby w 19 rocznice Sakry Biskupiej. Kończy ta uroczystość OKRES WIELKANOCNY. Polecajmy w modlitwie Ks. Neoprezbiterów, którzy dziś przeżywają swoje Prymicje. Dziś składka na cele inwestycyjne – Bóg zapłać za ofiary. Będziemy malować kaplicę cmentarną i remontować obie kaplice na cmentarzu.
2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, obchodzony jak Święto NMP, Matki Kościoła. Będą Msze Święte: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.
3. We wtorek WSP. Św. Barnaby, Apostoła. Po wieczornej Mszy Św. zbiórka kandydatów na ministrantów.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja.
5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zbiórka dla ministrantów, lektorów i animatorów.
6. W piątek WSP. Bł Michała Kozala. Przed poranną i wieczorową Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. Najbliższa niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 341 do nr 346a i Domy z Dąbrowy.