Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego
02.06.2019 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a przed sumą Nowenna do Ducha Św. Przez cały tydzień wieczorem nowenna do Ducha Św. Składka do puszek na powodzian – Bóg zapłać.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Św. Karola Lwangi i Tow.; W środę WSP Św. Bonifacego; w sobotę WSP Św. Jadwigi Królowej.
3. We wtorek spotkanie Caritas na Plebani po Mszy Św. Również we wtorek tj. 04.06.2019 jest wycieczka dla grup parafialnych do Janowa Lubelskiego. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu przy kosciele. Bardzo prosimy, aby osoby jadące zabrały ze sobą wodę do picia i ubrania na przebranie, których nie będzie szkoda ubrudzić.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja.
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, Piątek Miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Mszami Św. Do chorych pojedziemy w piątek o godz. 8.15. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W Sobotę Wigilia Zesłana Ducha Św.
7. Najbliższa niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w polskiej tradycji zwaną Zielone Świątki i kończy się okres wielkanocny. Procesja na Boże Ciało na Stronę Kmiecą. O godz. 17.00 spotkanie z Radą Parafialną.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na sobotę zapraszamy Parafian od nr 329 do nr 340. Trzeba przystroić bramę w zieleń.