VI Niedziela Wielkanocna
26.05.2019 r.

1. Dziś Dzień Matki i modlimy się za nasze mamy.
Na sumie Rocznica Pierwszej Komunii dzieci z kl. IV.
Zapraszamy Strażaków na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu.
2. W poniedziałek, wtorek, środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe - modlimy się o urodzaje i pogodę dla rolników.
3. W środę WSP. Św. Urszuli Leduchowskiej. Po Mszy Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Adoracja.
4. W czwartek po Mszy Św. zbiórka kandydatów na Ministrantów. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z kl. III SP i starszych.
5. W piątek Święto Nawiedzenia NMP i rozpoczęcie Nowenny przed Zesłaniem Ducha Św. Zakończenie majówek.
6. W Pierwszą Sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św. o godz. 18.00. Dzień Dziecka.
7. Najbliższa niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzicom dzieci rocznicowych, a na ten tydzień zapraszamy Parafian od nr 316 do nr 328 c.
9. Bóg Zapłać za modlitwy, życzenia i życzliwość okazaną Ks. Proboszczowi w przeżywaniu 25-lecia Kapłaństwa.
10. GCKSiR zaprasza na Koncert Chórów, który odbędzie się za tydzień w niedzielę 2 czerwca o godz. 17.00 w Sali widowiskowej w Trzcianie.