XXXII Niedziela Zwykła
11.11.2018 r.

1. zisiaj Składka Rodzinna. Bóg zapłać za ofiary. Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Spotkanie Rady Parafialnej po wieczornej Mszy Św.
2. Wspomnienia liturgiczne:
- w poniedziałek WSP Jozafata Kuncewicza, BM;
- we wtorek WSP. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna;
- w sobotę  WSP Św. Elżbiety Węgierskiej;
- w niedzielę WSP. Bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Diecezji i KSMu.
W środę Nowenna po Mszy Św., a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 26b do nr 37. Prosimy o posprzątanie grobów na cmentarzu bo będziemy chcieli wywieść śmieci.
4. W przyszłą niedziele II Światowy Dzień Ubogich.
5. Od wtorku rusza w Domu Parafialnym Świetlica Caritasu od godz. 14.00 do 17.00. Mogą z Świetlicy korzystać wszystkie dzieci do lat osiemnastu. Świetlica zapewnia później dłuższy czas opieki i różne atrakcję, gdy będą chętni to od godz. 11.00 do godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i potrzebujących takiej formy opieki.
6. Zbiórka sprzętu elektronicznego i elektrycznego na misje od poniedziałku do środy tego tygodnia na Parkingu przy Plebanii.
7. 15.11.208 w Trzcianie będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Plakaty na stronie internetowej Gminy.
8. Caritas Diecezji ogłasza nabór do świetlicy w czwartek i piątek od godz. 14.00 do 18.00 (8-9 listopad 2018).