XXXI Niedziela Zwykła
04.11.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i składka na Seminarium Duchowne oraz nasza jesienna pomoc dla WSD. Bóg zapłać za ofiarność Waszą. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Spotkania z Radą Parafialną po wieczornej Mszy Św. w przyszłą niedzielę – zapraszamy wszystkich Radnych.
2. W czwartek o godz. 11.00 będzie Akademia Niepodległości w kościele i Msza Św. oraz wspólna modlitwa za naszą Ojczyznę i złożenie wiązanek na cmentarzu. Zapraszamy wszystkich Parafian na tą uroczystość.
3. W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w sobotę lit. WSP. Św. Leona Wielkiego. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Spotkanie Caritasu w kościele we wtorek. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św. Zapraszamy na koncert naszej scholii z okazji obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00. Nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 12 do nr 26 a.
5. Wypominki codziennie o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
6. Zbiórka sprzętu elektronicznego i elektrycznego na misje od poniedziałku do środy tego tygodnia na Parkingu przy Plebanii.
7. 15.11.208 w Trzcianie będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Plakaty na stronie internetowej Gminy.
8. Caritas Diecezji ogłasza nabór do świetlicy w czwartek i piątek od godz. 14.00 do 18.00 (8-9 listopad 2018).