XXVI Niedziela Zwykła
30.09.2018 r.

1. Dziś składka na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach- Bóg zapłać za ofiary. Dziś na sumie przyjęcie kandydatów na ministrantów. Msza Św. wieczorna o godz. 17.00. Przechodzimy na czas zimowy. W dni powszednie i niedzielę o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe, później Msza Św. Kancelaria parafialna w dni powszednie 20 minut po wieczornej Mszy Św. od poniedziałku do piątku.
2. Jutro tj. 01.10.2018 o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na uroczyste wręczenie Różańca Św.
3. Wspomnienia liturgiczne:
w poniedziałek WSP. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus;
we wtorek Aniołów Stróżów; w czwartek Św. Franciszka z Asyżu;
w piątek Św. Faustyny Kowalskiej; w niedzielę WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
w środę podczas Nabożeństwa Różańcowego Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Po Nowennie Adoracja, a spotkanie z Caritas na Plebani.
4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15, a Ks. Damian od godz. 13.30.
5. W sobotę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17.00 i po Niej Nabożeństwo Pierwszo sobotnie oraz fatimskie na którym będziemy odmawiać Różaniec.
6. Najbliższa niedziela to pierwsza miesiąca. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach i na konto bankowe. Będzie Puszka na leczenie dziecka Dawida przygotowywanego do przeszczepu wątroby – Bóg zapłać za pomoc.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 412 do nr 424.
8. Prosimy o posprzątanie grobów z szkieł i wiązanek po ostatnich mocnych wiatrach. Wypominki Roczne przyjmowane są już w Zakrystii. Kartki na wypominki w listopadzie są przy gazetach i na ołtarzach bocznych.