XXIII Niedziela Zwykła
09.09.2018 r.

1. Dzisiaj Składka na parking. O dodz.17.00 na Plebani spotkanie Rady Parafialnej. Od dzisiaj rozpoczynamy VIII Tydzień Wychowania przed świętem Św. Stanisława Kostki. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, młodzież, dzieci na wspólną modlitwę w tak ważnej sprawie jaką jest wychowanie, za którą jesteśmy wszyscy odpowiedzialni.
2. W środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja; W piątek przed ranną i wieczorną Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego; w sobotę WSP. WSP. bł. Honorata Koźmińskiego i imieniny Ks. Bp Edwarda – polecajmy dostojnego Solenizanta w modlitwach naszych.
3. W następną niedzielę będą zbierane ofiary w kopertach po 40 zł z podpisem od rodziny i numerem domu w przedsionku kościoła przez Radnych parafialnych na utrzymanie cmentarza na najbliższy rok. Ofiarodawcy będą zapisani w księdze darczyńców cmentarza. Bóg zapłać za składne ofiary i dbanie o czystość, porządek na cmentarzu. To piękne świadectwo naszej wiary w życie wieczne i szacunek względem tych co już odeszli od nas. Możemy się szczycić tym co widzimy i tym co robimy dla naszych zmarłych . Będzie puszka na Radio Via – Bóg zapłać.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 374 do nr 384 a.
5. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Jarosławia, Chotyńca, Horyńca i Radruża dn. 13.10.2018. Zapisy w Zakrystii.
6. Do wieczności odeszli: śp. Wanda Pypeć, śp. Lidia Stawarz, śp. Janusz Wilk, śp. Zofia Jarząb – Dobry Jezu.