XIX Niedziela Zwykła
13.08.2017 r.

1. Dziś w Bziance odpust Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
2. W poniedziałek WSP. Św. Maksymiliana Marii Kolbego;
we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę, poświęcenie ziół na każdej Mszy Św. a wieńców na sumie, po Mszy Św. o godz. 11.00 przyjęcie do Rodziny Szkaplerznej;
w czwartek WSP. Św. Jacka.
3. W środę a po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W niedzielę 27.08.2017r. Dożynki Diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej o godz. 12.00.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom i złożoną ofiarę, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 227 do 235 d.
7. W dniu 02-03.09.2017 Parafia nasza organizuję Pielgrzymkę do Trzebini, Góry Św. Anny, Szczyrku, Żywca, Makowa Podhalańskiego. Zapraszamy serdecznie.
8. Z naszej Parafii do wieczności odszedł: śp. Jacek Czech – Dobry Jezu...

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.