XVIII Niedziela Zwykła
06.08.2017 r.

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny ku czci Św. Wawrzyńca i Jubileusz 600-lecia Parafii Trzciana. Składka na potrzeby diecezji i naszej Parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na tace i konto bankowe. Dziś Słowo Boże głosi nasz Gość Ks. Tomasz Bierzyński. Uroczystą sumę będzie sprawował JE Ks. Bp Jan Wątroba Ordynariusz Diecezji. Bóg zapłać za trud i posługę kapłańską.
2. We wtorek WSP. Św. Dominika;
w środę święto Św. Teresy Bernadety od Krzyża (Edyty Stain);
w czwartek święto Św. Wawrzyńca Diak M.;
w piątek WSP. Św. Klary;
w piątek przed Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego;
w niedzielę Odpust parafialny w Bziance ku czci Św. Maksymiliana Kolbego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 221 do nr 226.
4. Pielgrzymów do Zamościa zapraszamy w sobotę 12.08.2017 na godz. 7.00 do kościoła na Mszę Św. i po będzie wyjazd. Prosimy do poniedziałku o uzupełnienie wszelkich braków, osoby, które tego nie uczynią zostaną skreślone z listy. We wtorek po Mszy wieczorowej spotkanie przed pielgrzymkowe. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Szczyrku.
5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Odpuście parafialnym i Jubileuszu. Szczególnym podziękowaniem obdarzamy Ks. Bp. Ordynariusza Diecezji Jana Wątrobę, sponsorów i wszystkich zaangażowanych w prace czy to w kościele, czy na cmentarzu, czy przy Plebani – Paniom z Koła Gospodyń Wiejskim oraz właścicielom Firmy „Owocowe smaki” z Trzciany za dary na stół, Paniom z Rady Liturgicznej, Strażakom z OSP Trzciana, Chórowi „Cantus”, dzieciom z Oazy, LSO, właścicielowi Zakładu Pogrzebowego „Eden”, właścicielom Piekarni „Marzenie” – Serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy tym wszystkim Parafianom oraz miłym Gościom, którym głęboko leży na sercu dobro wspólne naszej wspólnoty parafialnej trzcińskiej - Bóg Zapłać. Niech Bóg błogosławi, a nasz Patron Św. Wawrzyniec wyprasza łaskami.

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.