XVI Niedziela Zwykła
23.07.2017 r.

1. Dziś po wszystkich Mszach Św. poświęcenie pojazdów i modlitwy za kierowców. Zbieramy datki na zakup środków transportu dla Polskich misjonarzy, akcja NIVA Polska: „jeden grosz za jeden kilometr” – Bóg zapłać za ofiary.
2. W poniedziałek WSP. Św. Kingi;
we wtorek święto Św. Jakuba Apostoła;
w środę WSP. Św. Joachima i Anny – modlimy się za rodziców;
w środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
w sobotę WSP. Św. Marty.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafian, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 198 do nr 206.
4. 4 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Dziś w Bernardyńskim Centrum można zapisać się do Grupy Św. Jana od godz. 16.00-19.00, a 30 lipca od 14.00 do wieczora.
5. Odpust i uroczystości 600-lecia Parafii Trzciana -6.08.2017 ( niedziela) zapraszamy wszystkich, którzy się wywodzą z Trzciany, czy też są związani w jakikolwiek sposób. Oczekujemy....

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.