XV Niedziela Zwykła
16.07.2017 r.

1. W poniedziałek wypada dzień naszej parafialnej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą codziennie przeprowadza każda parafia diecezji rzeszowskiej modląc się o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, w intencji Ojczyzny, parafii, wszystkich rodzin, o powołania do stanu duchownego i w licznych intencjach osobistych. Zapraszamy jak najliczniej na godz. 16.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja każdego z nas. O godz.18.00 zakończenie adoracji i Msza Św. Zachęcamy, aby przez cały dzień wyciszyć się wewnętrznie i modlić się indywidualnie w rodzinach, w naszych domach
2. W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek WSP Bł. Czesława; w sobotę WSP. Św. Marii Magdaleny. W piątek przed Mszami Świętymi Koronka do Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę modlitwy za kierowców po Mszach Św. i poświęcenie pojazdów. Zbiórka do puszki jako pomoc misjonarzom – Niva Polska. Bóg zapłać za ofiary.
3. Bóg zapłać Parafianom za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 181 do nr 197b.
4. Wójt Gminy Świlcza zaprasza mieszkańców na bezpłatne szkolenie informacyjne dotyczące wsparcia finansowego na montaż instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych, które będzie 26.08.2017 r. o godz. 10.00 w GCK.
5. Zbliża się nasz parafialny odpust Św. Wawrzyńca. W tym roku obchodzić go będziemy - 6 sierpnia. Jest do nabycia broszura Jubileuszowa na ołtarzu Św. Anny i przy gazetach – ofiara to cegiełka na remont nagłośnienia. Bóg zapłać dobroczyńcom. Przygotowywany jest również Album Jubileuszowy.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.