XIV Niedziela Zwykła
09.07.2017 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca i składka na cele inwestycyjne w Parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na tace i konto bankowe.
2. Serdecznie zapraszamy dziś na godz. 11.00 na wspólną Msze Św. z udziałem Gości Pierwszego Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Folklorystycznych. Zapraszamy również, aby towarzyszyć o godz. 16.30 korowodowi Zespołów Folklorystycznych, który ruszy z pod internatu na plac przy Domu Parafialnym. O godz. 16.30 rozpocznie się na scenie przy Domu Parafialnym występ Dziecięcej Grupy KOLORET, a następnie koncert galowy Zespołów Folklorystycznych. Od godz. 19.15 rozpocznie się zabawa taneczna Spotkanie Rodzin, która wpisana jest w obchody 600-lecia Parafii.
Skorzystajmy z tego jak najliczniej.
Szczegółowe informacje na plakacie.
3. We wtorek święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy; w środę Św. Brunona; w czwartek WSP. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę WSP. Św. Bonawentury.
4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W piątek przed Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. 22 lipca (sobota) Pielgrzymka do Czermnej Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd z pod Plebani godz. 6.15.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 161 do nr 180.
8. Zapisy na Pieszą Pielgrzymka do Częstochowy w Centrum OO. Bernardynów w Rzeszowie.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.