XII Niedziela Zwykła
25.06.2017 r.

1. W środę WSP. Św. Ireneusza; w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na tzw. „Świętopietrze” – Bóg zapłać za ofiary.
2. W piątek zakończenie miesiąca czerwca i Nabożeństw czerwcowych.
3. W tym tygodniu Msze Św. rano i wieczorem i tak będzie w miesiącu lipcu.
4. W środę po Mszy Świętej wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W Pierwszą Sobotę Msza Św. rano i wieczorem o godz.18.00 połączona z Nabożeństwem Fatimskim. Zapraszamy do pisania próśb i podziękowań.
6. Najbliższa niedziela to pierwsza miesiąca. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. O godz.7.20 z pod kościoła naszego wyruszy Pielgrzymka Piesza do Niechobrza.
7. Kancelaria parafialna będzie czynna normalnie od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
8. Zachęcamy do zapisywania się na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Św. Jana z Dukli przez kolejne trzy niedziele, w Bernadyjskim Centrum w Rzeszowie. Zachęcamy do udziału.
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 133 do nr 137a.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.