XI Niedziela Zwykła
18.06.2017 r.

1. Dziś przed sumą procesja, a na sumie Msza Św. Prymicyjna Ks. Mariusza Mastaja. Składka na biedne kościoły w diecezji naszej. Bóg zapłać za ofiarność. Po sumie spotkanie przed pielgrzymkowe.
2. W środę WSP. Św. Alojzego Gonzagi; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa- nie ma postu; w sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Bratkowicach dzisiaj ( tj. 24.06.2017) – suma o godz. 11.00. Od poniedziałku na godz. 17.30 codziennie zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania ze spowiedzi przed zakończeniem roku szkolnego.
3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek jest zakończenie szkoły dla gimnazjalistów o godz. 13.00, a w piątek jest zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, a także dla Szkoły Muzycznej o godz. 8.00 , a o godz. 9.00 dla Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych. Na poszczególne zakończenia roku szkolnego zapraszamy Rodziców, Nauczycieli, Pracowników szkół i dzieci oraz młodzież na wielkie dziękczynienie Bogu za ten rok szkolny i katechetyczny.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a najbliższy prosimy Parafian od nr 121 do nr 132.
6. Na spotkanie Rodziny Szkaplerznej w Czermnej można się zapisywać w Zakrystii.
7. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę ( 4-13 sierpnia) do Grupy Św. Jana z Dukli odbywać się będą: w Centrum u OO. Bernardynów w Rzeszowie.
8. Parafialna Pielgrzymka do Częstochowy, Gidli, Żarek, Miechowa wyjeżdża w sobotę o godz. 4.30 z parkingu przy kościele. Piesza Pielgrzymka z Trzciany (kościół) do Niechobrza rusza 02.07.2017 o godz. 7.20 pod kierownictwem Ks. Damiana. Zapraszamy chętnych.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.