Uroczystość Trójcy Świętej
11.06.2017 r.

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję za złożone ofiary na nowe nagłośnienie kościoła, kaplicy cmentarnej – Bóg zapłać.
2. We wtorek WSP. Św. Antoniego z Padwy.
3. W środę WSP. Bł. Michała Kozala. Po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. We czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Będą dwie Msze Święte. Prymaria o godz. 8.00, a suma będzie o godz. 10.00 z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy na Nową Drogę. Zapraszamy do udziału jak najliczniej, a szczególnie dzieci komunijne w swoich strojach i oczywiście dzieci najmłodsze ze swoimi rodzicami w paradzie strojów i dzwoneczków. Przy czwartym ołtarzu, będzie błogosławieństwo i rozwiązanie procesji. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz pojazdu dla odwiezienia do kościoła Najświętszego Sakramentu i kapłanów. Do obsługi procesji zapraszamy naszych drogich strażaków.
Składka z Bożego ciała na remont nagłośnienia. Bóg zapłać za ofiary.
W Boże Ciało o godz. 19.00 w Rzeszowie w Parku Sybiraków, Osiedle Baranówka organizatorzy zapraszają na Koncert Piosenki Religijnej- „Jednego serca..”. Wstęp wolny.
Od piątku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą, nabożeństwo czerwcowe i procesję eucharystyczną wokół kościoła – szczególnie dzieci, aby przez swoją obecność i modlitwę jak najlepiej uczcić Pana Jezusa obecnego w Świętej Hostii.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 112 do nr 120. Trzeba będzie w środę odkurzyć i pozamiatać w kościele.
6. W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna przed sumą, a na sumie Mszę Św. Prymicyjną będzie sprawował Ks. Mariusz Mastaj oraz udzieli błogosławieństwa.
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.