VI Niedziela Wielkanocna
21.05.2017 r.

1.

Dziś Pierwsza Komunia dzieci. Przez cały tydzień zapraszamy dzieci z rodzicami na Biały Tydzień. Prezentacja na 600- lecie Parafii przed Mszą Św. o godz. 9.00 Adoracji dziś i w następną niedzielę nie będzie. Wczoraj przypadała 17 rocznica Sakry Biskupiej Księdza Ordynariusza Jana Wątroby. Polecamy w modlitwie osobę i posługę Naszego Pasterza. Składka dzisiejsza na Radio Via – Bóg zapłać.

2.

W poniedziałek, wtorek, środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe - modlimy się o urodzaje i pogodę dla rolników.

3.

W środę WSP. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Po Mszy Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy Św. zbiórka Ministrantów.

4.

W sobotę o godz. 8.30- 9.00 spowiedź przed Rocznicą Komunii Św.

5.

Najbliższa niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na sumie Rocznica Komunii Św. Prezentacja na 600- lecie Parafii przed 7.00. Zapraszamy Strażaków na II Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu (program od 13.30).

6.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzicom dzieci komunijnych oraz za dar ołtarza tj. kielich i puszka, a na ten tydzień zapraszamy rodziców rocznicowych.

7.

Bóg Zapłać za prace na rzecz Parafii Panom: Książek Jan, Pomianek Bernard, Dziedzic Robert, Mrowiński Piotr oraz jednemu Parafinowi. Trwają pracę przy nowym nagłośnieniu kościoła.

Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.