IV Niedziela Wielkanocna
07.05.2017 r.
Dobrego Pasterza

1.

Niedziela dzisiejsza nosi nazwę Niedzieli Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Świętym Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Na sumie podziękowanie za dar Bierzmowania – zapraszamy rodziców i bierzmowanych. Dziękujemy za dar ołtarza rodzicom bierzmowanych. Po sumie spotkanie przed pielgrzymkowe. O godz. 16.30 spotkanie Rady Parafialnej na Plebani.

2.

W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława, BM, Patrona Polski. O godz. 19.00 na Plebani Kurs Małżeński.

3.

W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.

W czwartek próba przed Komunią o godz. 16.15.

5.

W sobotę pierwsze spotkanie po Mszy Św. wieczornej dla kandydatów do Bierzmowania.

6.

W przyszłą niedzielę puszka na Syrię, jako pomoc z woli papieża Franciszka.

7.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 74 do nr 86.
8. Przypominamy o składaniu wniosków na dopłaty unijne w naszej Gminie.
9. Do wieczności z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszły  śp. Stanisława Gwizdak i śp. Zofia Paluch – Dobry Jezu...
Wójt Gminy Świlcza zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich jubilatów – par małżeńskich, którzy w 1967 roku zawarli związek małżeński lub w latach wcześniejszych, a nie otrzymali medalu „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, by zgłaszali się osobiście lub telefonicznie do Urzędu Stanu Cywilnego w Świlczy w sprawie złożenia wniosku o nadanie medali.
Nr telefonu USC – 17 86 70 140

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Spotkanie rekolekcyjne dla wszystkich animatorów Bractwa i ich zastępców będzie miało miejsce w Domu Pielgrzyma w Czernej 12-14 maja 2017 r. Jest ono obowiązkowe – wynikające ze Statutu Bractwa. Prosimy o rezerwację terminu i zgłoszenie przyjazdu do Sekretariatu w Czernej (wtorek 11.00-16.00). Koszt 140 zł.

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.