Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

XXVII Niedziela Zwykła

06.10.2024 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca - po sumie zmiana tajemnic Różańca Św.
2. Nabożeństwo Różańcowe dziś i w każdy dzień powszedni o godz. 16.30. Następnie Msza Św.
3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. NMP Różańcowej. W niedzielę w modlitwie pamiętamy o Solenizancie ks. Biskupie Edwardzie Białogłowskim.
4. W środę Adoracja, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym. Msza Św. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
5. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorem przed nabożeństwem różańcowym Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 181 do nr 197.
7. NKartki na wypominki składamy do skrzynki przy bocznym ołtarzem obok obrazu Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać za ofiary i Waszą życzliwość dla nas kapłanów, a także kochanych zmarłych. Wypominki roczne zapisujemy w Zakrystii.
8. W przyszłą niedziele w Polsce obchodzimy XXIV Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM będzie kwestować datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.
9. We czwartek przez Parafie przejedzie samochód z Brata Alberta z Rzeszowa po ziemiopłody.
10. Gminne Centrum Kultury zaprasza na Ogólnopolski Konkurs Tradycyjnego Tańca Ludowego, który odbędzie się w dniach 12-13 października br. W sobotę od godz. 9.00 do 18.00. W niedzielę o godz. 9.00 będziemy gościć zespoły na Mszy Św. Organizatorzy zapraszają do licznego udziału.
11. W przyszłą niedziele liczenie ludzi w kościele.