Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

Uroczystość Najświętszej Trójcy

26.05.2024 r.

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na sumie rocznica Komunii Świętej.
2. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP Św. Urszuli Leduchowskiej; w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; w piątek święto Nawiedzenia NMP; w sobotę WSP. Św. Justyna, M.
3. W środę Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św.
4. We czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Będą dwie Msze Święte. Prymaria o godz. 8.00, a suma będzie o godz. 10.00 z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy Kolonia Wschodnia. Zapraszamy do udziału jak najliczniej, a szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe w swoich strojach i oczywiście dzieci najmłodsze ze swoimi rodzicami w paradzie strojów i dzwoneczków. Przy czwartym ołtarzu, będzie błogosławieństwo i rozwiązanie procesji. Do obsługi procesji zapraszamy naszych Strażaków z OSP Trzciana. Prosimy przygotować samochód do przewiezienia Najświętszego Sakramentu.
Od piątku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą, nabożeństwo majowe i procesję eucharystyczną wokół kościoła – szczególnie dzieci, aby przez swoją obecność i modlitwę jak najlepiej uczcić Pana Jezusa obecnego w Świętej Hostii. Spotkanie KSM.
5. Pierwsza Sobota miesiąca. Msza Św. wystawienie i Adoracja a następnie procesja różańcowa.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Rodzicom dzieci Rocznicowych, a na następny tydzień prosimy Parafian od nr.400 do nr 411.
7. W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna przed sumą. Przyjęcie nowych Ministrantów na Mszy Św. o godz. 9.00 ze względu na uroczystości w kościele Św. Stanisława na Dworzysku Rzeszów. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św.
8. GCKSiR w Trzcianie zaprasza na koncert Zespołu Tanecznego Koloret „Szalone lata 80-te” w sobotę, a w niedzielę Koncert Chórów, który odbędzie się w niedziele w Domu Strażaka w Świlczy o godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają.
9. Ogłoszenie Przedszkola w Świlczy wisi w Gablocie.