Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

17.03.2024 r.

1. Dziś do południa kazania głosi i zbiera tace na rzecz budowy kościoła Ks. Paweł Romanowski z Parafii PW Św. Jerzego Popiełuszki z Rzeszowa. Bóg zapłać za wsparcie. Po południu o godz. 15.00 Gorzkich Żali, kazanie pasyjne i Msza Św. Od dzisiejszej niedzieli, zwanej w dawnej tradycji Niedzielą Czarną, na znak coraz głębszej pokuty i wnikania w Mękę Pańską zasłaniamy krzyże, które tak pozostaną do Wielkiego Piątku.
2. We wtorek zbiórka Ministrantów i Kandydatów w kościele o godz. 17.30.
3. W środę Adoracja Nowenna a po Msza Św. OAZA.
4. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania w przyszłym roku na Plebanie.
5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza Św. Rano przed Mszą Świętą i wieczorem przed Drogą Krzyżową Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do udziału w IV Parafialnej Drodze Krzyżowej po terenie naszego Dekanatu w intencji zmarłych Parafian i naszej Ojczyzny. Wyjście o godz. 17.30. Trasa Trzciana Krzyż - Bzianka kościół Św. Maksymiliana ( przez Muliska, zejście od strony zachodniej) , Woliczka Krzyż Jubileuszowy, Woliczka Góra, kościół św. Józefa, Woliczka dół, Dworzyskiem powrót do Trzciany Krzyż i zejście stroną Kmiecą do kościoła w Trzcianie. Dystans 20 km. Ok. 4-5 godz. Tempo dostosowane do uczestników. Konieczne zabranie wygodnych butów, ochrony przed deszczem, latarki, coś do picia i jedzenia. Na trasie można spodziewać się błota. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych trasa może ulec zmianie. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy.
6. Najbliższa niedziela to Palmowa. Na Mszach Św. będzie obrzęd poświęcenia palm o godz. 7.00; 9.00; 11.00 ( konkurs palm robionych własnoręcznie przez dzieci); 15.40. Panie z Caritas będą rozprowadzać chlebki wielkanocne jako pomoc potrzebującym. Ofiara dowolna. Bóg zapłać. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży serdecznie zaprasza na Drogę Krzyżową w formie teatru cieni, która odbędzie się w Niedzielę Palmową 24 marca o godzinie 19:00 w naszym Kościele. Po Drodze Krzyżowej udamy się z kościoła na cmentarz. Przynieśmy znicze, które zostawimy na grobach naszych bliskich. Zapraszamy jak najliczniej, bo toczy się brutalna walka z wartościami i świętością w naszej Ojczyźnie. W Niechobrzu Misterium Męki Pańskiej o godz.18.00.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 301 do nr 315.
8. Dziękujemy za częściowe posprzątanie cmentarza i prosimy o zniesienie na śmietnik zbędnych i potłuczonych zniczy. Na regał odkładać znicze czyste i nie uszkodzone i bez wkładów. Wodę na cmentarzu puścimy pod koniec tygodnia, gdy miną przymrozki. Przypominamy zasadę regulaminu Cmentarza, że pracę takie jak : remonty, przebudowy, budowy nowych nagrobków należy zgłaszać u Gospodarza Cmentarza P. Krzysztofa Adamusa. Telefon na tablicy regulaminu.