Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

XXVI niedziela zwykła

01.10.2023 r.

1.

Dziś na SUMIE o godz. 11.00 poświęcenie Różańca dla dzieci komunijnych, a po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. i krótkie spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Nabożeństwo Różańcowe przez październik o godz. 16.30 i Msza Św. wieczorna. Składka przeznaczona na cele diecezjalne – Bóg zapłać.

2.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Świętych Aniołów Stróżów; w środę WSP. Św. Franciszka z Asyżu, Z.; w czwartek WSP. Św. Faustyny Kowalskiej;
w sobotę WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym, a przed Różańcem Adoracja. W środę OAZA. Spotkanie Caritasu na Plebanii – zapraszamy chętnych do wstąpienia w szeregi ludzi niosących pomoc.

4.

W piątek przed Mszą świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spotkanie KSM.

5.

Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek, Pierwsza Sobota Miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Mszami Św. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. Chętnych zgłaszamy
w Zakrystii. Nabożeństwo Pierwszej Soboty i Fatimskie o godz. 16.15.

6.

W niedziele 8.10.2023 na sumie poświęcenie Różańców dla Kandydatów do Bierzmowania – zapraszamy kandydatów i rodziców. Po Mszy krótkie spotkanie w kościele. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca - taca rodzinna. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, tym wszystkim na których można liczyć zawsze. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza, bo będzie cmentarz koszony przed Wszystkimi Świętymi. Spotkanie Rady Parafialnej będzie w listopadzie w drugą niedziele miesiąca.

7. 17.X.2023 roku w Polsce obchodzimy XXIII Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i osobę Świętego Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 49 do nr 57A.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Kartki na wypominki są na ołtarzach bocznych i przy gazetach – zapisane wrzucamy do skrzynki przy obrazie Miłosierdzia Bożego.
10. W czwartek 12.10.2023 r. zbiórka płodów rolnych od godz. 9.00 na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa im. Brata Alberta i Caritas w Rzeszowie. Płody gromadzimy przy drodze lub z domu przy informacji telefonicznej, kontakt 660 009 307.