Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

X niedziela zwykła

11.06.2023 r.

1.

Dziś druga niedziela miesiąca – składka rodzinna. Procesja eucharystyczna przed sumą. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie z Radą Parafialna na Plebanii.

2.

Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP Św. Antoniego z Padwy, KD; w środę WSP. Św. Michała Kozala, BM.; w czwartek błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół; w piątek Uroczystość NSPJ; w sobotę WSP Niepokalanego Serca NMP.

3.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich na procesje Eucharystyczne.

4.

W środę Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św.

5.

PlakatWe czwartek będziemy gościć w naszej Parafii Ks. Bp Mariana Buczka emerytowanego Ordynariusza Diecezji Charkowsko – Zaporoskiej na Ukrainie. Moderatorem wydarzenia będzie prof. nadzw. dr hab. Adam Kulczycki. Od godz. 16.30 przed kościołem będzie rozprowadzana książka Ks. Bp pt. „ Biskup polski na Siczy Kozackiej” w cenie 30 zł., a na spotkaniu po Mszy Św. będzie można otrzymać dedykację osobistą od Ks. Bp Mariana Buczka. Naszą pomocą będzie składka na tej Mszy Św. i zakup książek. Bóg zapłać za ofiary.

6.

W sobotę po wieczornej Mszy Św. spotkanie Ministrantów i Lektorów, Animatorów, KSMu, Oazy – zakończenie formacji rocznej przy grillu i zabawie.

7.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 301 do nr 315.

8. W przyszłą niedzielę składka na biedne kościoły diecezji.