Porządek Mszy Św.
Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato)
Dni powszednie: 7.00, 17.00 (zima), 18.00 (lato - od Świąt Wielkanocnych do końca września)

Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30-18.00).

Uroczystość Najświętszej Trójcy

04.06.2023 r.

1.

Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na sumie przyjęcie nowych Ministrantów. Od godz. 13.00 Piknik Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Trzcianie.

2.

Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP Św. Bonifacego, BM; w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

3.

W środę Adoracja i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Św. i spotkanie Caritasu i Oazy na Plebanii.

4.

We czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Będą dwie Msze Święte. Prymaria o godz. 8.00, a suma będzie o godz. 10.00 z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy Strona Kmieca. Zapraszamy do udziału jak najliczniej, a szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe w swoich strojach i oczywiście dzieci najmłodsze ze swoimi rodzicami w paradzie strojów i dzwoneczków. Przy czwartym ołtarzu, będzie błogosławieństwo i rozwiązanie procesji. Do obsługi procesji zapraszamy naszych Strażaków z OSP Trzciana.

Od piątku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą, nabożeństwo czerwcowe i procesję eucharystyczną wokół kościoła – szczególnie dzieci, aby przez swoją obecność i modlitwę jak najlepiej uczcić Pana Jezusa obecnego w Świętej Hostii.

5.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 290 do nr 300.

6.

W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna przed sumą.

7.

GCKSiR w Trzcianie zaprasza na koncert chórów, który odbędzie się w dniu dzisiejszym w Domu Ludowym w Dąbrowie o godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają.