XXIV Niedziela Zwykła
16.09.2018 r.

1. Dziś zbierane są ofiary w kopertach na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać za składane ofiary i posługę Radnych Parafialnych. Dzisiejsza puszka na Radio VIA.
2. Wspomnienia liturgiczne:
  • we wtorek Święto Św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży – zapraszamy młodzież, dzieci i nauczycieli na uroczystą Mszę Św. wieczorem;
  • w czwartek WSP. Św. Męczenników Andrzeja Kim i Towarzyszy;
  • w piątek święto Św. Mateusza Ap. i E.
3. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja..  W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. We wtorek 18.09.2018 po wieczornej Mszy Św. spotkanie  z kandydatami na ministrantów, a w środę zapraszamy Rodziców klasy III na Mszę Św. i spotkanie przed I Komunią Św. Spotkanie Oazy będzie w każdy piątek. Oaza rozpoczyna się Mszą Św. wieczorną i później spotkanie na Plebani. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 386 do nr 399.
6. Trwa nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Rzeszowie. W gablocie znajduje się plakat o Rekolekcjach Rodziny Szkaplerznej.
7. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej serdecznie dziękują za wieloletnią pomoc w organizacji płodów rolnych i prosi o dary płodów rolnych dnia 12.10.2018 ( piątek) od godz. 9.00. Jak zwykle gromadzimy płody przy drodze lub od domu przy umówieniu się telefonicznym 665019273. Plakat na stronie internetowej i w gablocie na zewnątrz.
8. Lista Pielgrzymów do Ziemi Świętej jest już zamknięta i prosimy osoby o podpisywanie w biurze podróży TRINITY-PL w Rzeszowie na ul Lwowskiej 6 o podpisywanie umów. Są jeszcze miejsca na Pielgrzymkę parafialną do Horyńca. Zapraszamy.
9. Do wieczności odeszły : Śp. Anna Szczepanowska i śp. Halina Wróbel ( pogrzeb Wt. Godz. 15.00) – Dobry Jezu...