XX Niedziela Zwykła
19.08.2018 r.

1. Dziś po sumie spotkanie przed pielgrzymkowe. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych, zachęcamy do wzięcia udziału. O godz. 14.00 w Bratkowicach Dożynki Gminne. W czwartek Ks. Biskup Rzeszowski  dokonał zmian duszpasterskich w Diecezji. Z naszej Parafii odchodzi Ks. mgr Rafał Janas do Parafii Dobrego Pasterza w Jaśle – dziękujemy za posługę i życzymy wszelkich darów na nowej placówce, a do nas przychodzi z Parafii Bożego Ciała w Rzeszowie Ks. mgr Stanisław Zagórski – witamy serdecznie i życzymy obfitości łask i dobrej współpracy w naszej społeczności. Szczęść Boże.
2. We wtorek WSP. Św. Piusa X; w środę Najśw. Maryi Panny Królowej;
w czwartek WSP. Bł. Władysława Findysza;
w piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła;
w niedzielę  Uroczystość NMP Częstochowskiej.
3. W środę po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszami Św.
4. W niedzielę przyszłą Dożynki Diecezjalne o godz. 12.00 w Katedrze Rzeszowskiej.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 341 do nr 346a i Domy z Dąbrowej.