XIV Niedziela Zwykła
08.07.2018 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca i składka na cele inwestycyjne w Parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na tace i konto bankowe. Po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca. W Szkole Podstawowej dziś Zebranie Wiejskie oraz spotkanie z Komendantem Powiatowym na temat przywrócenia Policji do Świlczy – zainteresujmy się tym tematem.
2. W środę święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy; w czwartek Św. Brunona; w piątek WSP. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek przed Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. 21 lipca (sobota) Pielgrzymka do Czermnej Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd z przystanku koło Szkoły Podstawowej godz. 5.00. Zapisy i uzupełnienie danych w Zakrystii.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 266 do nr 272a.
7. Zapisy na Pieszą Pielgrzymka do Częstochowy w Centrum OO. Bernardynów w Rzeszowie i u Ks. Łukasza w Przybyszówce...
8. Zakład Usług Kominiarskich w dn. 10-13 lipca 2018 będzie czyścił i sprawdzał przewody kominiarskie w Trzcianie.