XXVIII Niedziela Zwykła
15.10.2017 r.

1. Dzisiaj liczenie ludzi w kościele. Przeżywamy 33 Ogólnopolski Konkurs Tradycyjnego Tańca Ludowego w Trzcianie. Na Mszy Św. o godz. 9.00 będziemy gościć zespoły.
2. W poniedziałek WSP. Św. Jadwigi Śląskiej;
we wtorek WSP. Św. Ignacego Antiocheńskiego;
w środę święto Św. Łukasza Ewangelisty – polecamy w modlitwie służbę zdrowia i naszego Pana Organistę Łukasza;
w piątek WSP. Św. Jana Kantego, w sobotę WSP. Bł. Jakuba Strzemię.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorem przed nabożeństwem różańcowym Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 316 do nr 328 c.
5. W przyszłą niedzielę wspieramy ofiara na tace Misję i Polskich misjonarzy . Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Bóg zapłać za ofiary. Zapraszamy na godz.19.00 do kościoła na modlitwę przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II za naszych zmarłych i pójdziemy w procesji na cmentarz odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Prosimy zabrać znicze. W sobotę 28.10.2017 o godz. 17.00 będziemy przyjmować Relikwię Pierwszego Stopnia Św. Jana Pawła II. Duchowo do tego wydarzenia chcemy się przygotować przez modlitwę i Triduum. Będzie można nabyć wówczas trzy książki o Św. Janie Pawle II, każda po 30zł jako pomoc dla WSD na Ukrainie.
6. Kartki na wypominki składamy do skrzynki przy bocznym ołtarzem obok figury MB Fatimskiej. Bóg zapłać za ofiary i Waszą życzliwość dla nas kapłanów, a także kochanych zmarłych. Wypominki roczne zapisujemy w Zakrystii.
7. Remont wieży i parkingów został zakończony w sobotę. Wszystkim ofiarodawcą, wykonawcą i pomocnikom serdecznie dziękujemy.

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.