XXIII Niedziela Zwykła
10.09.2017 r.

1. Dzisiaj Składka na remont nagłośnienia. O dodz.17.00 na Plebani spotkanie Rady Parafialnej. Od dzisiaj rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania i od soboty Triduum przed świętem Św. Stanisława Kostki. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, młodzież, dzieci na wspólną modlitwę w tak ważnej sprawie jaką jest wychowanie, za którą jesteśmy wszyscy odpowiedzialni.
2. We wtorek WSP. NMP Rzeszowskiej;
w środę WSP. Jana Chryzostoma, a po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
w czwartek święto Podwyższenia Krzyża;
w piątek WSP. NMP Bolesnej - przed ranną i wieczorną Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego;
w sobotę WSP. WSP. Św. Męczenników Korneliusza i Cypriana.
3. W następną niedzielę będą zbierane ofiary w kopertach po 40 zł z podpisem od rodziny i numerem domu w przedsionku kościoła przez Radnych parafialnych na utrzymanie cmentarza na najbliższy rok. Ofiarodawcy będą zapisani w księdze darczyńców cmentarza. Bóg zapłać za składne ofiary i dbanie o czystość, porządek na cmentarzu. To piękne świadectwo naszej wiary w życie wieczne i szacunek względem tych co już odeszli od nas. Możemy się szczycić tym co widzimy i tym co robimy dla naszych zmarłych . Będzie puszka na Radio Via – Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę będziemy gościć również Siostrę zakonną z Misji, która będzie przybliżać sprawy misji i będziemy mogli Ją wesprzeć finansowo – Bóg zapłać.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 266 do nr 272 a.
5. Krakowskie Centrum Diagnostyki organizuje badania gęstości kości, zakwaszenia organizmu oraz badania pojemności płuc w ambulansie na parkingu przy kościele we wtorek 12 września o godz. 11.30 Szczegóły na ulotkach przy prasie katolickiej.

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.