XXXIII Niedziela Zwykła
18.11.2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Światowy Dzień Ubogich. Caritas Diecezji rzeszowskiej po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności i środków czystości pod nazwą „Torba Miłosierdzia”, które zostaną wręczone potrzebującym z naszej Parafii. Można zabrać, napełnić i zostawić w kaplicy Matki Bożej w kościele. Dobroczyńcom dziękujemy.
2. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek WSP. Św. Rafała Kalinowskiego; w środę WSP Ofiarowania Najśw. Maryi Panny; Nowenna i Adoracja; w czwartek WSP Św. Cecylii – Patronki muzyki kościelnej; w sobotę WSP. Św. Andrzeja Dung-Lac.
3. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla i ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. W Katedrze Rzeszowskiej o godz. 12.00 doroczne uroczystości Akcji Katolickiej i KSM-u. U nas na sumie odnowienie Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Na wieczornej Mszy Św. będziemy witać Relikwie Św. Stanisława Kostki. Obowiązkowo zapraszamy młodzież i dzieci, by uczcić swojego Patrona. Program i więcej informacji w gablocie parafialnej. Towarzystwo im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie składa nam podziękowanie za hojność w październikowej zbiórce darów żywnościowych dla schroniska i z 1 listopada.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 39 do nr 47.
5. W sobotę, po Mszy św., odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.
6. Kancelaria czynna od Poniedziałku – Piątku - pół godziny po Mszy Św. wieczornej (ok. 17.30 - 18.00).