XXIX Niedziela Zwykła
21.10.2018 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny – składka na misję. Bóg zapłać za ofiary. Przez cały tydzień modlimy się za naszych Polskich Misjonarzy. Zapraszamy serdecznie na modlitwę różańcową. Dziś o godz. 18.30 zapraszamy do kościoła na modlitwy w intencji naszych zmarłych przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Prosimy przynieść znicze. Jak pogoda pozwoli pójdziemy w procesji na cmentarz.
2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne Św. Jana Pawła II. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza Św. i Adoracja, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
W niedzielę wypada pierwsza rocznica sprowadzenia Relikfii Św. Jana Pawła II do naszej Parafii. Przypada także święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Odpust w Świlczy.
3. W przyszłą niedzielę  umowna Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła – modlimy się za budowniczych, fundatorów i dobroczyńców tej naszej trzciańskiej świątyni.
4. Kartki z wypominkami prosimy składać do skrzynki przy Figurze MB Fatimskiej. W zakrystii Ks. Damian przyjmuje na wypominki roczne.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy tydzień prosimy Parafian od nr 456 do nr końcowych naszej Parafii oraz te, które nie dały rady przyjść w wyznaczonym terminie.
6. W czwartek 08.11.2018  będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jako pomoc misją. Sprzęt można zwozić od poniedziałku do środy ( 05-07.listopad) na parking  przy Plebanii. Bóg zapłać za pomoc okazaną misją jak i Dawidkowi i Rodzicom.