XXVII Niedziela Zwykła
07.10.2018 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Puszka na operacje Dawidka.
2. Wspomnienia liturgiczne: w sobotę WSP. Bł. Honorata Koźmińskiego.
3. We wtorek zapraszamy na Mszę Św. wieczorem pielgrzymów, będzie spotkanie przed pielgrzymkowe.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym, a po Mszy Św. Adoracja.
5. W piątek przed Mszą świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W sobotę dzień imienin Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego – pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.
7. W przyszła niedziele liczenie wiernych. W Polsce obchodzimy XVIII Dzień Papieski, dziękując Panu Bogu za Pontyfikat i  osobę Świętego  Jana Pawła II. Młodzież z parafialnego Koła KSM kwestuje datki na stypendia dla młodzieży - jest to Żywy Pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. To także druga niedziela miesiąca. Taca rodzinna przeznaczona jest na dokończenie prac przy parkingu. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, tym wszystkim na których można liczyć zawsze. Prosimy o zadbanie w tym tygodniu o groby i uporządkowanie cmentarza. Szczególnie po ostatnich wichurach prosimy pozbierać rozbite znicze, bo będzie cmentarz koszony przed Wszystkimi Świętymi. Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 16.30. Następnie Msza Św. Odpust w Klęczanach. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie Rady Parafialnej na Plebani.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 425 do nr 433.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Kartki na wypominki są na ołtarzach bocznych i przy gazetach.
10. GCK w Trzcianie serdecznie zaprasza mieszkańców na 34 Ogólnopolskiego Konkursu Tradycyjnego Tańca Ludowego. Prezentacje rozpoczną się w sobotę 13.10.2018 od godz. 9.00 w Sali widowiskowej GCK. W najbliższa niedzielę gościć będziemy wykonawców na Mszy Św. o godz. 9.00. O godz. 11.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się koncert galowy. Wstęp wolny, serdecznie zapraszają organizatorzy.
11. W piątek 12.10.2018 r. zbiórka płodów rolnych od godz. 9.00 na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa imienia Brata Alberta i Caritas w Rzeszowie. Płody gromadzimy przy drodze lub z domu przy informacji telefonicznej, kontakt 665019273.
12. Dokonano kradzieży księżyca z pod stóp Matki Bożej Niepokalanej i jest to świętokractwo. Na cmentarzu również zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Prosimy o pomoc w złapaniu złodzieja.