XXII Niedziela Zwykła
02.09.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca ze Mszy Świętych przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę, jak i na konto bankowe parafii.
2. Dzieci i młodzież rozpoczyna Nowy Rok szkolny w poniedziałek – 03.09.2018r.  Na jego rozpoczęcie na godz. 8.00 rano zapraszamy na Mszę Świętą dzieci i młodzież Zespołu Szkół w Trzcianie wraz z Rodzicami,  Wychowawcami, Pracownikami, a także Przedszkolaków i Szkołę Muzyczną. O godz. 9.00 będzie Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla młodzieży, Rodziców i Nauczycieli Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie.
3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie z Kandytami do Bierzmowania.
4. W środę po Mszy św.  Nowennie i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Nowennie spotkanie  Oazy i Caritasu. W czwartek spotkanie po Mszy Św. z ministrantami.
5. Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Do chorych pojedziemy: Ks. Proboszcz  o godz. 8.15 a Ks. Wikarzy po godz. 13.30 . W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie KSM-u i Oazy.
W sobotę  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na każdej Mszy Św. poświęcenie ziarna na zasiew.
7. W sobotę o godz. 17.15 Różaniec Rodziny Szkaplerznej a po Mszy w kościele spotkanie formacyjne.
8. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby kościoła. Spotkanie z Radą Parafialną o godz. 17.00 na Plebani.
9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 354 do nr 373.