XVIII Niedziela Zwykła
05.08.2018 r.

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny ku czci Św. Wawrzyńca i Dziękczynienie za Jubileusz 600-lecia Parafii Trzciana. Składka na potrzeby diecezji i naszej Parafii. Bóg zapłać za ofiary składane na tace i konto bankowe. Uroczystą sumę będzie sprawował JE Ks. Bp Edward Białogłowski. Bóg zapłać za trud i posługę biskupią.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego; w środę WSP. Św. Dominika; w czwartek święto Św. Teresy Bernadety od Krzyża ( Edyty Stain); w piątek święto Św. Wawrzyńca Diak M.; w sobotę WSP. Św. Klary; w piątek przed Mszą Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego; w niedzielę Odpust parafialny w Rzeszowie osiedle w Bziance ku czci Św. Maksymiliana Kolbego.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 316 do nr 328 c.
4. W gablocie wisi ogłoszenie Wójta.
5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za udział w Odpuście Parafialnym i całym Roku Jubileuszu. Szczególnym podziękowaniem obdarzamy Ks. Bp. Edwarda Białogłowskiego, sponsorów i wszystkich zaangażowanych w prace czy to w kościele, czy na cmentarzu, czy przy Plebani –za dary na stół, Paniom z Rady Liturgicznej, Strażakom z OSP Trzciana, Chórowi „Cantus”, LSO, właścicielowi Zakładu Pogrzebowego „Eden”, właścicielom Piekarni „Marzenie” – Serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy tym wszystkim Parafianom oraz miłym Gościom, którym głęboko leży na sercu dobro wspólne naszej wspólnoty parafialnej trzcińskiej - Bóg Zapłać. Niech Bóg błogosławi, a nasz Patron Św. Wawrzyniec wyprasza łaskami.