XI Niedziela Zwykła
17.06.2018 r.

1. Dziś składka na biedne kościoły w diecezji naszej. Bóg zapłać za ofiarność.
2. W czwartek  WSP. Św. Alojzego Gonzagi;
w niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;
odpust w Bratkowicach (tj. 24.06.2018);
od poniedziałku na godz. 17.30 codziennie zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania ze spowiedzi przed zakończeniem roku szkolnego.
3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu dla Grupy Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
4. W czwartek jest zakończenie szkoły dla gimnazjalistów o godz. 9.00, a w piątek jest zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, a także dla Szkoły Muzycznej o godz. 8.00, a o godz. 9.00 dla Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych. Na poszczególne zakończenia roku szkolnego zapraszamy Rodziców, Nauczycieli, Pracowników szkół i dzieci oraz młodzież na wielkie dziękczynienie Bogu za ten rok szkolny i katechetyczny.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a najbliższy prosimy Parafian od nr 236 do nr 241j.
6. Na spotkanie Rodziny Szkaplerznej w Czermnej można się zapisywać w Zakrystii.
7. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę ( 4-13 sierpnia) do Grupy Św. Jana z Dukli odbywać się będą: w Centrum u OO. Bernardynów w Rzeszowie.
8. Parafialna Pielgrzymka do Księżomierza, Ożarowa, Kazimierza nad Wisłą, Nałęczowa – będzie 30.06.2018R (może ulec zmiana data wyjazdu). Koszt 60 zł. Piesza Pielgrzymka z Trzciany (kościół) do Niechorza rusza 01.07.2018 O godz. 7.20 pod kierownictwem Ks. Damiana. Zapraszamy chętnych.