Niedziela Miłosierdzia Bożego
08.04.2018 r.

1. Dziś druga Niedziela Wielkanocy w Kościele Świętym obchodzona jest, jako Uroczystość Miłosierdzia Bożego i Święto Caritasu. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 15.00 i 18.00. Podczas dzisiejszej Eucharystii o godz. 15.00 Panie z Koła Parafialnego Caritas złożą na ołtarzu dary ofiarne: dar Parafialnego Oddziału i rodzinne skarbonki, które przez cały Wielki Post były okazją w rodzinach do składania ofiar na rzecz ludzi biednych. Bóg zapłać za dar ołtarza i Waszą ofiarność. Zapraszamy wszystkich byłych i obecnych członków Grupy Charytatywnej na Plebanie. Taca z dzisiejszych Mszy Świętych przeznaczona jest na Caritas Diecezjalny. Bóg zapłać za ofiary. Taca na inwestycję parafialne będzie 15 kwietnia.
2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z racji Wielkiego Tygodnia. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy KSM i kandydatów do Bierzmowania do rozbiórki Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek 12.04.2018 o godz. 15.30 próba dzieci komunijnych wraz z rodzicami w kościele. Prosimy wszystkich o obecność.
5. W sobotę oprawę Eucharystii poprowadzi Schola.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian 151 do nr 160.
7. BJeszcze raz składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać za pięknie przeżyte Święta Wielkanocne i wszystkim tym, którzy się do tego w jakikolwiek sposób przyczynili.