III Niedziela W. Postu
04.03.2018 r.

1. Dziś  trzecia niedziela Wielkiego Postu, i pierwsza miesiąca – po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca. Młodzież z KSM rozprowadza kartki z życzeniami świątecznymi, a Oaza Dzieci Bożych sprzedaje stroiki świąteczne wykonaniu własnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na działalność statutową i wyjazdy rekolekcyjne. Serdeczne Bóg zapłać za poparcie tej akcji duszpasterskiej.
2. O godz. 15.00 Gorzkie Żale, a po nich stanowa adoracja Krzyża dla młodzieży. Na Gorzkich Żalach zbierana będzie  taca na kwiaty i wystrój świąteczny – Bóg zapłać za ofiary. Następnie Msza Św. Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Dziś Caritas Parafialna rozprowadzać będzie jeszcze baranki wielkanocne w cenie 5 zł.
3. W środę po Mszy Św. Nowenna. A następnie spotkanie Caritasu na Plebani.
4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 i Msza Św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
5. Najbliższa niedziela to tzw. niedziela  „LAETARE”. Stanowa adoracja Krzyża dla dzieci.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 87 do nr 100.
7. Wójt Gminy Świlcza informuje, że w dniach od 19 marca do dn. 20 kwietnia 2018 r., zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający wniosków o dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych w ramach  projektu „ Wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF- program parasolowy”. Szczegółowe informację na stronie internetowej Gminy oraz Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego.