III Niedziela Zwykła
21.01.2018 r.

1. Dziś Dzień Seniora. Msza Św. o godz.15.00. O godz. 17.00 Mszy Św. nie ma.
O godz. 16.00 w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury obejrzymy program artystyczny w wykonaniu młodych aktorów. Bóg zapłać za trud przygotowania Dnia Seniora wszystkim osobą zaangażowanym: Zespołowi Szkół w Trzcianie, Parafialnemu Zespołowi Caritas, Kołu Gospodyń Wiejskich, KSM, GCK w Trzcianie na czele z panem Adamem Majką. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać i zapraszamy do pięknego przeżycia tej uroczystości.
2. Wspomnienia liturgiczne: w środę WSP. Św. Franciszka Salezego – będziemy się modlić za pracowników środków komunikacji społecznej – dziennikarzy;
  w czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła;
  w piątek WSP. Św. Tymoteusza i Tytusa;
  w sobotę WSP. bł. Jerzego Matulewicza;
  w niedzielę WSP. Św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła. Patrona Ks. Kapelana Tomasza – czcigodnego solenizanta polecajmy w modlitwie.
3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu i złożone ofiary Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 26 b do 37.
4. W Zakrystii są do odebrania płyty z Koncertu Kolęd Grupy Uwielbienia z Brzezin i Oazy z Trzciany.
5. GCK serdecznie zaprasza na VIII Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w najbliższą sobotę 27 stycznia br. O godz. 16.30 w kościele parafialnym w Mrowli. Wystąpi dziewięć zaproszonych chórów. Koncert poprzedzi Msza Św. o godz. 16.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
6. Do wieczności z naszej Parafii odeszła: śp. Józefa Pomianek– Dobry Jezu...