II Niedziela Zwykła
14.01.2018 r.

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za składane ofiary.
2. Od czwartku będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą i wspólną modlitwę.
3. Wspomnienia liturgiczne: w środę – WSP. Św. Antoniego. W Kościele obchodzi się Dzień Judaizmu. W piątek - Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara Patrona naszej Diecezji. Nie ma postu.
4. We wtorek tj. 16.01.2018 na godz. 17.40 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi klas III do Domu Parafialnego na spotkanie komunijne – pierwsza przymiarka alb.
5. W czwartek po wieczornej Mszy Św. spotkanie ministrantów.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu i ofiary złożone Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 11 do nr 26 a.
7. Dzień skupienia Rodziny Szkaplerznej w Jarosławiu dnia 27 stycznia 2018. Zapisy na wyjazd w Zakrystii. Zapisy na płytę z koncertu kolęd w Zakrystii.
8. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie informuję i zaprasza wszystkich członków na zebranie sprawozdawcze w dniu 03.02.2018 o godz. 17.00.
9. Wójt Gminy Świlcza, Dyrekcja Przedszkola Publicznego w Trzcianie oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Trzcianie informuję rodziców, że zostały opracowane kryteria i terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/19 oraz ustalono zasady funkcjonowania przedszkoli publicznych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie ferii letnich. Szczegółowe informację dostępne są na stronach internetowych oraz tablicach ogłoszeń w wyżej wymienionych placówkach oświatowych.