Niedziela Chrztu Pańskiego
07.01.2018 r.

1. Kończy się dziś liturgiczny Okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna czas Zwykły. Jednak w tradycji polskiej śpiewanie kolęd i świąteczny wystrój kościoła może pozostać do Święta Matki Bożej Gromnicznej (2 luty).
2. Dziś serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na godz.15.45, na koncert kolęd wykonaniu naszej Oazy i Grupy Uwielbienia z Brzezin. Spotkanie z Radą Parafialną dziś po wieczornej Mszy Św.
3. W środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W przyszłą niedzielę taca rodzinna ze Mszy Świętych przeznaczona jest na inwestycje  przy naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary, które składacie na tacę, jak również na konto bankowe naszej Parafii.
6. Dzień Seniora będzie 21 stycznia 2018r. o godz.15.00 Msza Św. a od godz. 16.00 program widowiskowy w Gminnym Centrum Kultury w Trzcianie. Mszy Św. o godz. 17.00 nie będzie.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary złożone w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 2 do nr 10.