II Niedziela Adwentu
10.12.2017 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać za ofiary. Dziś w sposób szczególny modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy go też finansowo – ofiary do „puszek”. Bóg zapłać. Pudełka w sklepach „Caritasu” do wtorku 20 grudnia będą. W środę Panie z Caritasu odwiedzą chorych i potrzebujących. Bóg zapłać za posługę. Dziś gościmy Siostrę Barbarę, świecką misjonarkę, która podzieli się świadectwem po Mszy Św.
2. W środę WSP. Św. Łucji Dz. M. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Roratami i Mszą Świętą wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Można zgłaszać propozycję Firmy Pogrzebowej obsługującej u nas pogrzeby.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian nr 400 do nr 411.
5. Dziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w akcję miłosierdzia tak ofiarodawcą jak i młodzieży kwestującej. Zebraliśmy kwotę 671,25 zł, która zostaje przekazana Caritas na rzecz potrzebujących pomocy.
6. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia odpustu – Bóg zapłać.
7. Zachęcamy do udziału w Roratach i do pielęgnowania zwyczajów adwentowych!!!

Pan Organista uda się po II Niedzieli Adwentu:

OPŁATKI 2017 r.

grudnia (Poniedziałek)

Kolonia Zachodnia
i rodziny z Dąbrowy

grudnia (Wtorek)

c.d. Strony Kmiecej do E-4

grudnia (Środa)

c. d. ścieżki
i strony Zagrodniej do E-4

grudnia (Czwartek

Kolonia Wschodnia