XXXIV Niedziela Zwykła
26.11.2017 r.

1. Dziś z racji Uroczystości Chrystusa Króla i zakończenia Roku Liturgicznego po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania Bożemu Sercu. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Dzisiejsza niedziela to Święto Akcji Katolickiej i KSM-u. W Katedrze Rzeszowskiej ślubowanie nowych członków. Po każdej Mszy Św. Akt oddania.
2. W środę po Mszy Świętej wieczorowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek święto Św. Andrzeja, a w piątek przed Mszą Świętą poranną i wieczorową Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. Najbliższa niedziela do Pierwsza Adwentu i rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Z Adwentem rusza akcja pomocy ludziom biednym we wspólnotach chrześcijańskich. Śladem lat ubiegłych Caritas parafialna prosi właścicieli sklepów i punktów sprzedaży o wystawienie pudeł w widocznych miejscach, aby kupujący mieli możliwość przy okazji zakupów, ofiarować coś dla potrzebujących i sprawić im odrobinę radości na Święta Bożego Narodzenia. Młodzież z naszego oddziału KSM przy wyjściu z kościoła do południa będzie rozprowadzać kartki świąteczne w przyszłą niedziele, a dobrowolne ofiary będą przekazane jako pomoc przedświąteczna dla ludzi potrzebujących. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję miłosierdzia.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 374 do nr 384 a. Prosimy nie kupować kwiatów – będzie już dekoracja Adwentowa.
5. Do wieczności z naszej Parafii odeszła śp. Maria Dolecka – Dobry Jezu...