XXXI Niedziela Zwykła
05.11.2017 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i składka na Seminarium Duchowne oraz nasza jesienna pomoc dla WSD. Bóg zapłać za ofiarność Waszą. Dziękujemy Ks. Profesorowi WSD i Klerykom za wspólną modlitwę, Słowo Boże i trud spotkań po Mszy Św. o godz. 9.00 z Oazą i KSM, a po sumie z Ministrantami i Młodzieżą. Po sumie zmiana tajemnic Różańca Św. Spotkania z Radą Parafialną po wieczornej Mszy Św. w przyszłą niedzielę – zapraszamy wszystkich Radnych.
2. W sobotę Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 17.00 będzie wspólna modlitwa za naszą Ojczyznę i koncert naszego chóru „Cantus” z okazji obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości.
3. W czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek lit. WSP. Św. Leona Wielkiego. W sobotę WSP Św. Marcina z Tours. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Spotkanie Caritasu w kościele. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 341 do nr 346 a.
5. Wypominki codziennie o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.