XXVI Niedziela Zwykła
01.10.2017 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na sumie będziemy polecać w modlitwie Braci i Siostry z Żywego Różańca, a następnie po Niej zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na sumę, będzie uroczyste wręczenie Różańca Św. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. O godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe, później Msza Św. Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie i niedzielę o godz. 16.30.
Kancelaria parafialna w dni powszednie 20 minut po wieczornej Mszy Św. od poniedziałku do piątku.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek WSP. Aniołów Stróżów;
w środę Św. Franciszka z Asyżu; w czwartek Św. Faustyny Kowalskiej;
w sobotę WSP. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
w środę podczas Nabożeństwa Różańcowego Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie z Caritas na Plebani.
3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej spotkanie kandydatów na ministrantów, a przyjęcie będzie na sumie w przyszłą niedzielę;
we wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – grupa młodsza ( kl. VII SP i II Gim);
w czwartek spotkanie dla ministrantów, lektorów i animatorów.
4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca. Do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.15, a Ks. Damian od godz. 13.45. W sobotę zapraszamy w ramach „Różaniec do granic” do naszego kościoła na godz. 14.00. Będzie transmisja telewizyjna tej modlitwy w TVP Info i TRWAM. Więcej informacji na stronie www.rozaniecdogranic.pl. W sobotę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17.00 i po Niej Nabożeństwo Pierwszo sobotnie oraz fatimskie.
W poniedziałek spotkanie po Mszy Św. wieczornej z Kandytami na ministrantów W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Najbliższa niedziela to druga miesiąca. Taca rodzinna ze Mszy Świętych przeznaczona jest na cele parafialne i dokończenie remontu wierzy i wypłata nagłośnienia. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach i na konto bankowe.
6. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski „Idziemy naprzód z nadzieją”. Młodzież z parafialnego Koła KSM będzie już tradycyjnie kwestować do puszek na fundusz stypendialny dla młodzieży uzdolnionej, a pochodzącej z biednych rodzin.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu Parafianom, a na najbliższy prosimy Parafian od nr 290 do nr 300.

ZAPROSZENIA I OGŁOSZENIA

●  Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty miesiąca. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.